• +31 6 85499422
  • support@vodiptv.net

IPTV ile beraber çocuklarımız daha kaliteli anları yaşayabilmeleri adına vodiptv.net üyeliğini gerçekleştirerek çocuklarımızın hayal gücünü geliştirecek ve onların gelişimine olumlu yönde etki eden çizgi filmler ve animasyonlar izletebilirsiniz. IPTV hizmetinin İnternet üzerinden sağlamış olduğu destek sayesinde sizlerde çocuk kanallarına sahip olabilirsiniz. IPTV hizmeti uyumluluk açısından farklı birçok cihazlara uyumluluk göstermektedir. Evlerinizde Smart programı yüklü olan bir televizyona sahipseniz, sizler IPTV hizmetinin sunduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinden yayın akışı sağlayan IPTV sizlere daha kaliteli hizmet sunmak adına Türk kanallarının yanında yurt dışındaki ülkelerde yayın akışında yer almakta olan birden fazla kanala da vodiptv.net paketlerinin içerisine dahil olarak extra ücret ödemeden ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Seçmiş olduğunuz paketlerin içerisinde binlerce kanala erişim sağlayabilmektesinizdir. Erişim sağlayabildiğiniz kanallar arasında yer alan çocuk kanalları çocuklarınızın zevkle izleyebileceği ve asla onlara kötü örnek oluşturmayacak içeriklere sahip yayınlardan oluşmaktadır. IPTV hizmetinin en önemli özelliklerinden bir tanesi de kanal erişimini yalnız televizyonlardan değil akıllı telefonlardan, bilgisayarlardan da erişim sağlama imkanına sahip olabiliyorsunuz. Bu açıdan çocuklarınız televizyondan çizgi filmleri izlerken ebeveynler de diğer cihazlarda istedikleri yayın akışlarını takip edebilmektedir. Ev içerisindeki kumanda kavgasından da bu sayede kurtulabilirsiniz.

Çocuklarınıza daha kaliteli yayın akışlarına sahip olan kanallara erişim sahibi olmak isteyen ebeveynler IPTV hizmetinden uygun fiyatlara vodiptv.net üzerinden yararlanabilmektesiniz. IPTV hizmeti aynı zamanda kullanıcılarına birçok farklı ayrıcalıklarda sunmaktadır. IPTV server hizmeti içerisinde yer almakta olan VOD özelliği sayesinde yayın akışlarını dilediğiniz zaman geriye yönelik kaydetme şansına sahip olabilmektesinizdir. IPTV kanallarında yer alan kanalları buluta kaydederek daha sonra istediğiniz zaman sahip olduğunuz tüm cihazlarda izleme olanağına sahip olabilmektesiniz.

IPTV hizmeti İnternet alt yapısını kullanarak hizmet sunmaktadır. Sunulan hizmette herhangi bir donma veya kesinti yaşamadığınız gibi yüksek çözünürlükle HD yayınlar ve ses kalitesindeki yeterlilik ile farkını ortaya koymaktadır. Bu doğrultuda çocuklarınızın sevmiş olduğu çizgi filmleri ve animasyonları kaydederek daha sonra izlemelerini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda ebeveynler kanallara erişim noktasında kontrolü kendi ellerine almaları adına kanallara çocuk kilidi sistemini kullanarak diğer kanallara erişimleri engelleyebilirsiniz.

Share

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Yukarı Git
Translate »
1
Merhaba, Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by