• +31 6 85499422
  • support@vodiptv.net
IPTV M3u Listesi Güncelleme ve Yükleme

IPTV M3u Listesi Güncelleme ve Yükleme

IPTV dünya üzerinde gösterimde bulunan bütün kanalları izlemenize aracılık eden ve internet üzerinden yayın hayatını sürdüren bir görüntüleme aracıdır. Bu görüntüleme aracı, sizlerin yüklediği M3U listesi ile birlikte bu kanalların en heyecanlı ve canlı olanlarına erişim sağlayabilirsiniz. IPTV M3U listesi ile birlikte can sıkıntısı nedir bilmeyeceksiniz.

IPTV konusunda VOD yayınları seçmek için pek çok nedeniniz bulunmaktadır. Bu nedenler arasında hızlı kurulum, 7/24 teknik destek ve uygun fiyat koşulları dikkat çekmektedir. Ancak bunların yanında firmamız tarafından sizlere sunulan hizmetler her geçen gün yenilenmektedir.

IPTV M3U Listesi Güncelleme

Televizyonlarınıza yüklemiş olduğunuz M3U listesini kaliteli bir şekilde izlemeye devam edebilmek için zaman içerisinde güncelliğini kontrol etmeniz gerekir. Yüklemiş olduğunuz uygulamanın güncel olup sürüm bilgilerini internetten bulabileceğiniz gibi daha pek çok çeşitli mecra aracılığı ile de bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Güncelleme vakti geldi ise liste üzerinden ayarlar kısmında gereken güncellemeyi de görebilirsiniz. Çok kısa bir vaktinizi alan bu işlemler çerçevesinde en güncel kanal listesine ulaşabilir, yayınınızın canlılığına canlılık katabilirsiniz. IPTV M3U listesi güncelleme yolları ile birlikte artık televizyonunuz hazır hale gelecektir.

IPTV M3U Yükleme

Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken işlemler çok basittir. Ekranda yazacak olan MAC kodu kısmı belirdiğinde onun TV kodunuz olduğunu anlamalısınız. Bu kodu kaybolmayacak bir yere not almanız önemlidir.

Yükleme yerinde sizlere MAC kodu sorduğunda bu notu ilgili yere yazacak ve sonrasında kaliteli hizmetler almaya devam edeceksiniz. Burada doğrulama için gerekli olan aşamalardan ben robot değilim seçeneğini seçmeyi de unutmayın. Aksi halde yaptığınız tüm işlemleri tekrar yapmak zorunda kalacaksınız. MAC kodu yazıldıktan sonra karşınıza URL kısmı çıkacaktır. Bu kısımda size verilen adres bilgisini yazmalısınız. Ardından “Send” butonuna tıkladığınız zaman televizyonunuzu açıp kapatın.

IPTV M3U listesi artık sizin kullanımınıza hazırdır. Bu sayede yapacağınız kurulum sonrasında hiçbir sorun yaşamayacak ve televizyonunuzda binlerce kanal ile eğlenceli zamanlar geçirmeye devam edeceksiniz. IPTV kurulumu konusunda bizlerden destek alarak çok basit bir şekilde saniyeler içerisinde bu kurulum işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

IPTV M3u Listesi Güncelleme ve Yükleme

Share

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Yukarı Git
Translate »
1
Merhaba, Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by