• +31 6 85499422
  • support@vodiptv.net

Daha önceki yazılarda kısa kısa bahsettiğimiz konuyu derinlemesine anlatmak için bu yazımızı ele aldık. Teknolojik aletlerin sekronize sorunları hizmet alan müşterilerimizin zorluklar yaşamasına neden olmaktadır. Her teknolojik aletin kurulum mantığı aynı olsa dahi farklı menüler ile ulaşıldığı için karışıklığa neden olmaktadır. İletişim kaynakları arsında yer almakta olan televizyon, teknolojinin gelişim sağlaması ile farklı evrelere taşınmaktadır. Bunlardan bir tanesi ise IPTV’dir. IPTV ile beraber klasik televizyon anlayışından farklı olarak bir sistemin oluştuğunu ve uydu ya da çanaklarda yer alan sıradan kanalların aksine değişkenlik özelliğine sahiplik ve daha geniş bir yelpazede yer alan kanallar yer almaktadır. Bu açıdan IPTVileyeni bir vizyon oluşturmuştur. Film, dizi, belgesel, spor gibi farklı birçok alanı tek bir sistem halinde sunulmaktadır. Daha önceleri belirli ücret karşılığında D-Smart, Beingsport gibi uzun dönemli anlaşmalar ile seyir keyfine varılabiliyordu. Fakat bu firmaların sunmuş olduğu hizmetin fiyatları gittikçe artış göstermeye başlaması ile can sıkıcı bir hale gelmiştir.

İnsanlar daha fazla kanal ve fiyatların düşük olmasından kaynaklı olarak IPTV daha fazla tercih eder hale gelmeye başladı. VODIPTV firması olarak yılların verdiği tecrübe doğrultusunda hareket ederek daima insanlara kaliteli IPTV hizmeti sunmaya gayret etmekte ve bu yolda kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. IPTV birçok farklı özellikle karşımıza çıkmakla birlikte izlenim olanağı açısından da gerçekten çeşitlilik sunmaktadır. IPTV hizmetinden bilgisayar, Smart TV, telefon ve tablet gibi birçok internet ağına erişim sağlanabilecek cihazlardan kullanım imkânı sahiptir. Bu açıdan da IPTV hizmeti işleminin cihazlara bağlanım aşaması farklılık göstermektedir. Öncelikli olarak IPTV kanallarına erişim sağlayabilmemiz için orta seviyeli bir internet sahibi olmamız gerekmektedir. IPTV hizmetinden faydalanmak için firmamız ile irtibata geçtikten sonra indirimli fiyatlara sahip olan paketlerden seçim yaparak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra firmamız tarafından sizlere verilmiş bilgiler doğrultusunda kurulum işlemini cihazınızda uyarlayabilirsiniz.

Eğer Samsung Smart uygulamasına sahipseniz IPTV izleme keyfinizi kolaylaştırmaktadır. Uygulama sahibi olduktan sonra firmamız tarafından kanallar gönderilmektedir. Yükleme işlemi hakkında bilgi vermek gerekirse ilk önce IPTV uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra ise bizlere indirmiş olduğunuz uygulamada yer alan mac adresini gönderin. Fakat kendiniz yükleme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız firmamızdan m3u dosyanızı isteyebilir yükleme işleminizi ayarlayabilirsiniz. Bu işlemi bitirdikten sonra cihazınızın mac adresini yazın. Kanalların listesini almak için indirmiş olduğunuz m3u’yu seçmelisiniz. İşleminizin bu aşamasında herhangi bir sorun yaşamadıysanız ve kurulum işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirdiyseniz firmamız tarafından onay mesajı gelecektir.  IPTV kurulumu tüm cihazlarda oldukça basittir fakat Smart uygulaması ile yükleme işlemi daha da kolay hale gelmektedir. Yükleme işlemi esnasında en ufak bir sorun dahi yaşarsanız firmamızla irtibata geçerek karşılaşılan sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız yaşanan soruna anında müdahale ederek kurulum işleminizin kurulmasına yardımcı olacaktır.

Android işletim sistemlerine sahip olan cihazlarda da IPTV hizmetinden yararlanılmaktadır. Bu açıdan Akıllı telefonlar ve tabletler IPTV izleme keyfini yaşayabileceğimiz cihazlardır. Bazı android cihazlar IPTV hizmete uyumlu olmayabiliyor. Bunun için cihazına teknik destek ekip ile irtibat kurarak uyumluluk testi yaptırabilirsiniz. Uyumlu olan cihazlarınızda donma işlemi sorunu yaşamadan kesintisiz bir şekilde izleme keyfine varabilirsiniz. Andoid işletim sisteme sahip cihazlarda yaşanan donma ve bağlantı sorunları yaşandığınız anda firmamız ile iletişime geçerek sorunu anında çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. IPTV ile berabet sınırsınız film veya dizi keyfine varabilmektesiniz. Eğer izleme keyfini arkadaşlarınız ile beraber yaşamak isterseniz Smart TV uygulamasına sahip olan cihazına yansıtabilirsiniz. Peki İOS işletim sistemine sahip cihazlarda bir sorun yaşanıyor mu? diye merak ediyorsanız. Merak etmeyin android cihazlarda olduğu işlemler aynı şekilde gerçekleşmektedir. Aynı zamanda yaşamış olduğunu sorunlar karşısında ekip arkadaşlarımız yardımcı olmaktadır. Sizlerde  IPTV hizmetinin seyir keyfini yaşamak için VODIPTV ‘inin sunmuş olduğu paketleri satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Klasik televizyon anlayışından kurtulmak ve izleme keyfini sonuna kadar tadabilmek adına IPTV hizmetinden faydalanma imkanına sahiptir. VODIPTV ile uygun fiyatlara ve farklı alanlarda birçok kanala ulaşabilirsiniz. IPTV, klasik uydu ve çanak anten sistemine karşın daha kolay kurulum ve sizi sınırlamayan kanallar ile daha cazip bir avantaj dizisi sunmaktadır. IPTV kurulum işlemi aşamasında farklı işletim sistemlerine sahip cihazlarda farklılık göstermektedir fakat firmamız canlı destek ekibi ile bu sorunları kolay ve hızlıca aşmaktadır. Firmamız ile günün tüm saati iletişime geçebilir, sorunlarınız çözebilirsiniz. Ailenizle ve arkadaşlarınızla istediğiniz film, dizi, belgesel ve spor müsabakalarını hızlı, donmadan, yüksek kaliteli bir çözünürlükte tatmak için VODIPTV ile iletişime geçebilir sizlere uygun paketlere ulaşabilirsiniz. 

Share

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Yukarı Git
Translate »
1
Merhaba, Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by