• +31 6 85499422
  • support@vodiptv.net
IPTV Uyumlu Cihazlar

IPTV Uyumlu Cihazlar

Günümüzde teknolojinin geldiği nokta akıl almaz bir konumdadır. Özellikle internetin günümüzde bu kadar geniş bir alana sahip olması günlük yaşantımızı kolaylaştırmasının yanı sıra kendi kişisel zevklerimizi de farklı bir konuma taşımıştır. İnternetin günümüzdeki gelişmişlik seviyesi doğrultusunda uydu yayınlarının aksine internet üzerinde yayın sağlayan kanallara ulaşım sağlayabilme şansımızda ortaya çıkmıştır. IPTV hizmeti, internet üzerinden sahip olduğumuz cihazlara kanalların aktarılmasını sağlamaktadır. VODIPTV olarak binlerce belgesel, sinema, film ve spor yayınlarının yapıldığı kanalları kaliteli IPTV hizmeti sunarak vatandaşlarıma sunmanın gururunu yaşamaktayız. Normal şartlarda VODIPTV bünyesinde yer almakta olan kanallar farklı firmalar tarafından yüksek fiyatlara uzun dönemli sözleşme şartı ile sunmaktadır. IPTV hizmetimiz ile sizler daha uygun fiyatlara tek bir paket çatısı altında binlerce kanala erişim sağlayabilmektesiniz ve otomatik olarak da yüksek çözünürlüklü görüntü ve ses kalitesine de sahip olmaktasınızdır. IPTV hizmetinden teknolojinin son noktası olan tüm cihazlarda yararlanabilmektesiniz.

IPTV Uyumlu Cihazlar

IPTV hizmetinden web TV üzerinden yararlanmak isteyen kullanıcılarımız için uyumlu cihazlardan bahsetmek gerekirse; Samsung Smart TV, LG Smart TV, Sony Andoid TV ve Philips Android TV cihazları ile IPTV hizmetinden kesintisiz ve donmadan yararlanabilmektesinizdir. Bu cihazlara uyumlu olan Smart TV uygulaması ile IPTV kurulum işleminizi kolayca ve hızlı bir şekilde tamamlayabilmektesinizdir. VODIP TV olarak IPTV hizmetinin kurulum aşamasında ve sonrasında sizlere canlı destek whatsapp hattı ile gün boyu hizmet sunarak çözüm bulamadığınız sorunlara anında çözüm üretmekteyizdir.

IPTV Uyumlu Cihazlar

IPTV hizmetinden yararlanabileceğiniz cihazlar ise Android cihazlar ve Apple (ios) cihazlardır. IPTV hizmetinin sunmuş olduğu imkanlar arasında en önemli özellikler arasında akıllı telefonlarda ve tabletlerde erişim sağlayabilmemiz diyebiliriz. Çünkü seyir keyfine evimizin dışarısında da izleme imkânı sunmaktadır. andoid ve İOS işletim sistemine sahip cihazlarımızda IPTV server hizmetinden yararlanmak için GSE Smart uygulamasına ihtiyaç duymaktayız. Bu uygulamaya android işletim sistemine sahip olan cihazlarda PLAY STORE mağazasından ulaşabilirken İOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda ise APPSTORE mağazasını ziyaret ederek cihazınıza indirme şansına sahipsinizdir. Smart IPTV programı ile cihazında IPTV kurulum aşamasını kolayca ve hızlı bir şekilde tamamlayabilir, sorun yaşadığınız noktada ise bizlere ulaşabilirsiniz.

IPTV hizmetinden MAG BOX, Dreambox, Kodi, Next Minix, RedLine TS Series, Hireemco, Vu+Solo ve Next Minix Amigo gibi birçok cihazlardan da yararlanabilirsiniz.  

Share

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Yukarı Git
Translate »
1
Merhaba, Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by