• +31 6 85499422
  • support@vodiptv.net

Neden VODIPTV Tercih Edilmeli?

Neden VODIPTV Tercih Edilmeli?

Günümüz dünyasında her gün yeni bir yenilik ile hayatımız kolaylaşmakta ve arzu edipte imkansız gördüğümüz araçlara kavuşabilmekteyiz. IPTV’de bu açıdan klasikleşen televizyon program yayınlarına karşı yeni bir alan olarak ortaya çıktığını görmekteyiz. IPTV ile beraber bizlerin hayatına yeni bir hizmet anlayışı katıldığını söylemekle birlikte firmamız sayesinde bu hizmeti çok uygun fiyatlara sahip olabilmektesiniz. 

Günümüzde televizyon kanalarının sunmuş olduğu özel kanallar bir farklılık getirdiği doğrudur. Fakat bu kanallara ödenen fiyatlar gittikçe artmaya başlamasıyla beraber uzun dönemli sözleşmeler de sorun teşkil etmektedir. İnternet üzerinden hizmet veren IPTV’nin önemi burada ortaya çıkmaktadır. Çünkü evlerimizde sadece yüksek hız gerektirmeyen orta düzeylerde olan bir internet üzerinden IPTV hizmetinden yararlanmanızı sağlamaktadır.

Neden VODIPTV Tercih Edilmeli?

IPTV hizmetinden yararlanmak için sadece aygıt olarak televizyon değil farklı birçok bilgisayar, tablet ve telefondan da kullanabilmektesiniz.   VODIPTV olarak IPTV hizmeti alanında müşterilerimize hem kalite noktasında hem de ücret konusunda en hesaplı seçenekler sunmaktayız. Firma olarak farklı alanlarda birçok kanala sahip olmakla birlikte, kanalların açılması ve izlenmesi noktasında hız konusunda herhangi bir sorun yaşanmaması ve donma olayının yaşanmaması adına en kaliteli altyapı programları kullanmaktayız.

Klasik televizyon kanallarına erişim sağlayabilmek adına çanak veya uygu antenlerine ihtiyaç duyulmaktadır fakat IPTV hizmetimiz ile bu sorun ortadan kalkmakta kanal sinyallerinizi internet üzerinden almaktayız. Bu sayede uydu alıcılarında yaşanan yayın kesintisi veya kalite çözünürlük seviyesinin düşüklüğü sorunundan da kurtulmuş olmaktasınız. Kaliteli IPTVhizmeti sağlamakla birlikte orta seviyeli bir internet bağlantısı ile herhangi bir donma sorunun yaşamadan yüksek çözünürlüklü olarak yayın akışlarını takip edebilmektesiniz.

Neden VODIPTV Tercih Edilmeli?

IPTV hizmeti ile televizyonlarınızda internetin varlığı ile beraber bir nevi bilgisayara dönüşmekte ve bununla birlikte IPTV hizmeti sayesinde klasik televizyon anlayışından kurtularak farklı birçok alana erişim olanağınız oluşmaktadır. En açıklayıcı bir şekilde söylemek gerekirse asla elinizde var olan içeriklere dayalı olmayarak tüm alanlarda yer alan içeriklere erişim imkanını anında sağlamaktadır. Genel olarak firma olarak IPTV hizmeti ile 3 farklı kategoride yer almakta olan içerikler sunmaktayız.

Birinci kategoride video erişiminin sağlandığı Blu TV, Digitürk ve Netflix gibi yayınlar yapılmaktadır. Bu kategoride müşterilerime anında istediğini filmi veya diziyi donmadan yüksek çözünürlükte izleme imkanı sunmakla birlikte spor müsabakalarını canlı olarak takip etme şansına da sahip olmaktasınız.

 İkinci kategori ise birçok kanalların ve canlı programların HD destekli olarak izlenilebildiği bir bölümdür. Üçüncü kategori ise video oynatıcılarının web tv tabanlı bir destek ile oynatıcılar yer almaktadır. Burada IPTV özelliği ile geçen hafta bir nedenden dolayı izleyememiş oldunuz diziyi izleyebilmekte, video akışını durdurma, geriye alma gibi farklılık katan özellikler sizlere sunulmaktadır. IPTV kurulumu be kullanımı bakımından oldukça basittir. İnternet bağlantınızın olduğu tüm yerlerde kurulum işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kanal sinyallerinin erişimini sağlanması adına televizyonlarından bulunan IPTV Smart programının özelliği ile bunun sağlanması mümkündür.

Aynı zamanda sosyal medya hesaplarınıza bu sayede de erişim sağlayabilmektesiniz. firmamız tarafından sizlere kanallara erişim sağlayabilmesin adına m3u dosyanızı göndermekte ve siz bu sayede IPTV kanallarına erişiminiz açılmış olmaktadır. Daha sonra mac adresini yazın ve eşleşme işlemini tanımlayınız. Bu dosya aktarımının başlaması ve tamamlanabilmesi adına mac adresine ihtiyaç duymaktasınızdır. Sizlere firmamız tarafından iletilmiş olan mac adresi eşleşme işleminin gerçekleşmesi açısından gereklidir. Eşleşme işleminin de son bulması ile kanalların listesini tam olarak görebilmekte ve erişim sağlayabilmektesiniz.

Neden VODIPTV Tercih Edilmeli?

Sizlerde aileniz ile beraber film, sinema, belgesel, spor ve daha fazlası ile buluşmak için Türkiye’nin en büyük IPTV server sağlayıcısı olan firmamız VODIPTV ile bu hizmetlere en uygun indirimli olan, bütçenize uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.  IPTV hizmetinden faydalanmak adına firmamız ile iletişime geçebilir veya kullanıcı adımızı vodıtv.net olarak aratarak sitemize ulaşabilir bizim hakkımızda ve IPTV hakkında bilmek istediğiniz tüm bilgilere ulaşım sağlayabilmektesiniz.

Sitemizi ziyaret ederek sizlere uygun olan en iyi IPTV paketlere göz atabilir ve günün her hangi bir anında da satın al işlemini uygulayarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Kendiniz için bir farklılık ve yenilik aramakta ve günün sonunda mutlu ve karlı olmak için hemen sitemiz ile irtibata geçebilirsiniz. Günün her saati iletişim kurabileceğiniz danışman hattımı arayabilir ve ekip arkadaşlarımız tarafından yaşadığınız sorunların çözümüne veya merek ettiğiniz soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Share

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Yukarı Git
Translate »
1
Merhaba, Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by