• +31 6 85499422
  • support@vodiptv.net

Samsung QLED 8K TV, dünyanın en büyük teknoloji fuarı olan CES 2020’de tüm dünyaya tanıtıldı. Samsung smart TV almayı düşünüyorsanız eğer bu televizyon üstün teknoloji özelliklerine sahiptir. 75 inçten büyük bir ekrana sahip olan televizyon görenlerin ilgisini çekmişe benziyor.

Teknoloji konusunda hızlı gelişmelerin yaşandığı günümüzde televizyonlarda da elbette büyük bir mesafe kat edilmiştir. Led, HD derken şimdi karşımıza QLED teknolojisine sahip harika cihazlar çıkmaktadır. Dilerseniz bu televizyonun özelliklerinden biraz bahsedelim.

  • Ekranın etrafında bir çerçeve olmaması ürünün en dikkat çeken özelliğidir.
  • Televizyonu 3 – 5 metre civarından izleyerek sonsuzluk görüntüsüne sahip olabilirsiniz.
  • Ekran kalınlığının 15 mm olması da teknolojik olarak gelinen noktayı gözler önüne sermektedir.
  • Televizyonu dilerseniz smart IPTV ile birlikte de kullanabilirsiniz.

Televizyon bu özelliklerinin yanı sıra IPTV ile %100 uyumlu olarak çalışması da tüm dünya insanlarına hitap etmektedir. IPTVile birlikte dünyada gösterilen her kanalı izleyebilen seyirciler, özellikle sinema, spor, dizi, belgesel ve haberler konusunda son model bir televizyona sahip oluyorlar.

Samsung Smart TV

Televizyonda teknolojik gelişmelerin geldiği son nokta olarak görülen bu durum, Samsung tarafından tanıtılan 8k özelliği ile tüm dünyanın beğenisine sunulmuştur. Televizyonun en büyük özelliklerinden bir tanesi görüntünün tartışılmaz derecedeki iyi kalitesine sesinde eşlik etmesidir. Bu sayede seyircilerin dikkatleri dağılmadan harika bir kalitede yayın izleyebiliyorlar.

VODIPTV özelliği ile birlikte harika zamanlar geçireceğiniz bu televizyon ile birlikte aynı zamanda olası bir elektrik süpürgesi, blender seslerine karşı da duyarlılığın ne demek olduğunu anlıyorsunuz. Kaliteli yayınları izlemek için alacağınız Samsung QLED 8K TV ile birlikte iyi bir IPTV alarak harika zamanlar geçirebilirsiniz.

Ekran tasarımının öncülerinden olan Samsung’un 2020 teknolojik hamlelerinden bir tanesi olan tasarım harikası görücüye çıktığı günden beri ilgiyle takip ediliyor. Seyir zevkini çok farklı yönlere taşıyacak olan tasarımda sinemadan futbol maçlarına kadar bir çok alternatifi evde keyifle izleyecek gibi görünüyor. Göz zevkinize hitap eden çözünürlük ses takviyesiyle kombini tamamlamış gibi… Smart tvnin hayatımıza kattığı seyir zevki skalasını 8K teknolojisine yükselmesi Samsung’a haklı prestij getiriyor.

Share

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Yukarı Git
Translate »
1
Merhaba, Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by