• +31 6 85499422
  • support@vodiptv.net

Toy Boy 2. Sezon Ne Zaman?

Toy Boy 2. Sezon

Netflix tarafından çekilen Toy Boy, alışılagelmiş Türk dizilerine biraz daha benzemektedir. En azından her bölümün 65 dakika sürmesi ortalama 30 – 40 dakika süren Hollywood dizilerine göre kültürümüze daha bir uymaktadır. İlk sezon itibari ile toplamda 13 bölümle karşımıza çıkan Toy Boy 2. Sezon ne zaman çıkacak haberini yazımızda bulabilirsiniz.

Dizinin ilk sezonu itibari ile bir çocuğun başından geçenlerin kaleme alındığı dizi de 13. Bölümde öylesine bir final yapılmıştı ki herkes adeta şok olmuştur. Bu sayede sanırım 2. Sezon içinde çekim yapabilmenin yolunu açmış, Netflix’ten izni koparmışlar gibi görünüyor. Çünkü yapılan açıklamalarda dizinin çekileceği sürekli deklare edilmektedir. İlk olarak dizi 28 şubat 2020 tarihinde yayınlanmış ve sonrasında biz 2021 yılının şubat ayında seyircisi ile buluşacak bir dizi olmasını bekliyoruz. Şubat aylarında yayınlanacak olan dizilere artık Toy Boy’da eklendi diyebiliriz.

Toy Boy Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin öncelikle İspanyol dizisi olduğunu hatırlamak gerekiyor. Bunun yanı sıra İspanyollar son zamanlarda yaptıkları dizilerle de tüm dünyayı etkilemeyi başardılar. Zira dünyayı kasıp kavuran La Casa De Papel dizisi de İspanyollarındı. 

Dizinin 2. Sezonu için şu an net bir tarih veremiyoruz. Çünkü henüz bu tarih Netflix tarafından duyurulmuş değil. Ancak dizinin neden bu kadar merak edildiğini gelinirse eğer tam bir suç-gerilim filmi diyebiliriz. Hugo isimli bir gencin bir sabah kendisini teknede yanmış bir cesetle bulması ve geceyi hatırlayamaması dizinin temel konusunu anlatmaktadır. Öte yandan dizideki en önemli detaylardan bir tanesi de Hugo gece boyunca ne yaptığını hatırlamasa da tek bir şey yapmadığını biliyor. O da cinayet işlemek. 15 yıl hapse mahkûm edilen kişinin başından geçenler diziye uyarlanmıştır. Bakalım genç, masum olduğuna kimleri ikna edecek ve bunu yargı önünde kanıtlayabilecek mi?

Toy Boy 2. Sezon ile birlikte tüm bu soruların cevabı belli olacak mı? Yoksa 2. sezonda bizleri bambaşka bir dizi mi bekleyecek, hep beraber göreceğiz.

İPTV yayınları ile birbirinden güzel dizileri kaçırmadan keyifle izlemeniz mümkün olacaktır. İPTV satış fiyatlarımıza göz atmadan karar vermeyiniz.

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Yukarı Git
Translate »
1
Merhaba, Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by