• +31 6 85499422
  • support@vodiptv.net
VLC Player ile VODIPTV İzleme Önerisi

VLC Player ile VODIPTV İzleme Önerisi

Seyir keyfi IPTV ile beraber günümüzde farklı bir boyut kazanmıştır. Belgeselden diziye, spordan filmlere kadar geniş bir yelpaze seçeneğine ulaşabileceğimiz IPTV hem kurulumu açısından hem de işleyiş açısından hızlı ve kolaylık sunmaktadır. VODIPTV olarak sizlere bu alanda en kaliteli IPTV hizmetini sunmaktan gurur duymaktayız. Firmamız ile beraber IPTV hizmetinden yararlanmak adına satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra kanallara internet üzerinden ulaşım sağlayabilmektesinizdir. Kanalları oynatım noktasında ise VODIPTV olarak kullanıcılarımıza en çok kullanıcıya sahip olan VLC Player’i tavsiye etmekteyiz.

 VLC Player, dünyada ve ülkemizde IPTV hizmetinden yararlan kişiler tarafından en çok yaygın olarak kullanılan oynatıcı diyebiliriz. VLC Player oynatıcısını kullanmak isteyen kullanıcılarımız kolayca ve uygun bir fiyata internet üzerinden sahip olarak seyir keyfini daha kaliteli bir hale getirebilirsiniz. IPTV kullanıcıları firmamızın hizmetinden yararlanmaya başladıktan sonra kurulum işlemini kolayca yapabilmektedir. Kurulum aşamasında kanal listesini oluşturmak adına cihazda yer alan mac adresini yazın daha sonra firmamızdan m3u dosyanızı alabilmektesinizdir. Bu aşamadan sonra cihazın kendi oynatıcısı üzerinden kanalların listesine ulaşabilmektesiniz. Fakat VLC Player diğer oynatıcılara nazaran kalite ve özellik bakımından sizlere seyir keyfi esnasında daha iyi bir hizmet sunmaktadır.

VLC Player ile VODIPTV İzleme Önerisi

IPTV hizmetini tüm uyumlu cihazlarda ulaşım sağlayabilmektesiniz. Aynı keza VLC Player oynatıcısı da tüm cihazlara uygun olarak tasarımlar sunarak seyir keyfini daha zevkli bir hale getirmektedir. VLC Player ile kanal listenize ulaşımınızı daha kolay hale getirebilir ve kaliteli alt yapısı sayesinde çözünürlük açısından herhangi bir sorunla karşılaşmazken ses düzeyinde de aynı kalitede hizmet almaktasınız. Kanalları yönetme konusunda en kolay kullanımı sunan oynatıcı sahip olduğunuz kanalları kendiniz zevkinize göre düzenleyebilme imkanı sunmaktadır. Görüntü ve ses ayarları konusunda kaliteli hizmet sunan VLC Player aynı zamanda kayıt özelliği ile de bir farklılık katmaktadır. VLC Player uygulamasına sahip olan IPTV kullanıcılarımız sahip oldukları cihaz üzerinden yayın akışını anlık olarak kayıt altına alabilmektedir. Kaydedilen videoyu ses ve görüntü açısından aynı kalitede tekrardan izleyebilmektesinizdir.

Share

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Yukarı Git
Translate »
1
Merhaba, Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by