• +31 6 85499422
  • support@vodiptv.net
VODIPTV İçin Hangi Uygulamaları Kullanmalıyım?

VODIPTV İçin Hangi Uygulamaları Kullanmalıyım?

İnternet çağının getirisi olan IPTV hizmetinden faydalanmak isteyen kişilere VODIPTV olarak kaliteli bir hizmet sunmak adına çalışmaktayız. IPTV hizmetinin sunduğu imkanlara ulaşmak isteyenler firmamız ile irtibat kurarak kaliteli IPTV hizmetinden yararlanabilmektedir. IPTV birçok cihaz ile uyumluluk sağlaması açısından kullanım alanı geniş bir yelpaze içerisinde yer almaktadır. Farklı işletim sistemlerine sahip olan cihazlarda kurulum aşamaları da çeşitli farklılıklar gösterebilmektedir.

SAMSUNG/LG Smart TV IPTV Kurulumu

IPTV hizmetinin sunmuş olduğu seyir keyfini televizyonlarında yaşamak isteyen kullanıcılarımız SAMSUNG/LG  Smart uygulamasını kullanmaları gerekmektedir. IPTV hizmetinin kurulum aşamaları oldukça basit olmakla birlikte hızlı bir kurulum olanağı da sunmaktadır. SAMSUNG/LG Smart ile cihazlarına kurulum sağlamak isteyen kullanıcılarımız uygulamayı satın alma işleminden önce yedi günlük bir deneme süresi ile uygulamayı deneyebilir. Yedi günlük denemenin ardından uygun bir fiyat karşılığında IPTV hizmetinden kesintisiz olarak yararlanabilmek adına uygulamayı satın alabilirsiniz. Satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra uygulama içerisinde yer alan mac adresini yazın, cihazınıza yükleme işleminizi biz gerçekleştirelim. Yükleme işlemini kendiniz yapmak istiyorsanız ise firmamızdan m3u dosyasını alabilirsiniz. Bu talimatlar doğrultusundan sonra uygulamaya kanal listesi yüklemeyi tamamlanarak IPTV hizmetini kullanabilirsiniz.

Android ve İOS İşletim Sistemine Sahip Olan Cihazlarda IPTV KURULUMU

Akıllı telefonlarda ve tabletlerimizde IPTV hizmetinden yararlanmak için kurulum sistemi için cihazlarımıza GSE Smart IPTV uygulaması yüklemiz gerekmektedir. İOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda ilk önce APPSTORE mağazasından GSE Smart IPTV uygulamasını indirmemiz gerekmektedir. Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra uygulamayı açarak menü kısmında yer alan Remote Playlist kısmına girerek m3u dosyasını seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra açılan kısma VODIPTV yazarak onaylamanız gerekmektedir. Bundan sonraki adımda ise ekrana gelen m3u dosyanızın yükleme işlemini tamamlayarak kanal listeniz kategorize edilmiş halde karşınıza çıkmaktadır. İnternet üzerinden yüklenen kanallar cihazında IPTV hizmetine ulaşım sağlayabilirsiniz.  Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda ise GSE Smart IPTV uygulamasını yüklemek için PLAY STORE mağazasını ziyaret ederek yükleyebilirsiniz. İOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda kurulum işlemin de gerçekleştirilen süreç aynı olmaktadır. Yükleme işlemi sırasında yaşayacağınız tüm sorunlar karşısında firmamız ile irtibat kurarak sorunlarına çözüm bulabilirsiniz. 

VODIPTV İçin Hangi Uygulamaları Kullanmalıyım?

Share

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Yukarı Git
Translate »
1
Merhaba, Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by