• +31 6 85499422
  • support@vodiptv.net

Evet, teknolojinin zirve noktasını yaşadığımız çağımızda artık mümkün. 2000’ler ile evlerimizin baş köşelerinde yer alan televizyonlar artık cazipliğini kaybetmeye başlamaktadır. TV kanallarını izlemek adına uydu ve çanak anten gibi araçlar kullanmaktayız. Bizlere uydu aracıyla ulaşan kanallar kısıtlı olmakla beraber çözünürlük açısında yüksek kalite vaat etmiyor diyebiliriz. Daha kaliteli kanallara ve çanaklarda olmayan kanallara erişim için insanlar özel kanal firmalarına yönelmeye başladı. Spor müsabakaları, film, dizi ve belgeseller içeren bu kanallar belirli ücret karşılığında süreli anlaşmalar karşılığında hizmet sunmaktaydı. Fakat bu firmalara yönelim gün geçtikçe azalmaya başladı. Çünkü hizmet bedelinde olan fiyat artışları, anlaşmaların süresinde uzunluk ve anlaşmadan vazgeçme noktasında vazgeçme bedelinin fazla miktarlarda olması insanları çekimser bir tutum sergilemesine yol açtı diyebiliriz.

Peki IPTV nasıl bir çözüm sunuyor. IPTV, televizyon uydularının aksine sınırlı kanallar sunmamakta çok farklı kanal listeleri ile karşımıza çıkmaktadır. IPTV, birçok kanal seçeneğiyle beraber farklı kategoriler de sunmaktadır. VODIPTV olarak kaliteli IPTV hizmeti sunmakta ve seyir keyfini daha eğlenceli bir sunuş haline getirmekteyiz. Seyir keyfi yaşayacağınız spor müsabakalarını canlı olarak takip etme, vizyonda olan filmleri izleme, çeşitli belgeselleri izleme, Netflix de ve Blu TV de yer alan dizileri izleme ve televizyon uydularında yer alan kanalları izleme şansına IPTV ile sahip olabilirsiniz.

 IPTV Hizmetinden Nasıl Yararlanılabilir?

IPTV hizmetinden web üzerinden faydalanmaktayız. İnternet bağlantısının olduğu tüm yerlerde ve uyumlu cihazlarda kullanılmaktadır. Web TV ile seyir keyfine tam anlamıyla varılabilmektedir. Çünkü hizmet ayrıcalıkları arasında yer alan yayın akışını dondurma, geriye sarma veya ileriye ilerletme şansına sahip olabilmektesinizdir.  IPTV hizmetinden yararlanmak için VODIPTV tarafından verilen kullanıcı adımızı kullanarak giriş yapabilmekteyiz. IPTV hizmetinden yararlanmak için Andoid, İos, Windows işletim sistemlerine ve Smart tv cihazlarına sahip olmamız gerekmektedir. IPTV kanallarının cihazlara yüklenmesi aşamasında bazı ufak tefek farklılıklar vardır. Fakat tüm işletim sistemlerine IPTV yükleme işlemi oldukça basit olmakla birlikte yükleme işlemi esnasında firma tarafından gün boyu hizmet sunan canlı destek hattı tarafından karşılaşılan sorunlara anında çözüm getirilmektedir.

VODIPTV firması tarafından sunulan IPTV hizmeti çatısı altında birçok paketler bulunmaktadır. Sizlere uygun paketleri satın aldıktan sonra kurulum işleminizi gerçekleştirebilir ve böylelikle otomatik olarak kanalların listesini görüntüleyebilmektesiniz. Satıl alma işleminizden sonra ise eskiden kullandığınız uydu alıcılarından farklı olarak kanallara erişim daha kolaydır. Öncelikli olarak cihazınızda yer alan mac adresini firmamıza göndermeniz gerekmektedir. Bu sayede internet üzerinden kanalların yüklenme işlemi gerçekleşebilecektir. Firma olarak IPTV hizmetimizin tam anlamıyla gerçekleşmesi için IPTV sahibi olan kişilere kurulum esnasında ve daha sonraki süreçlerde 7/24 canlı destek sunmaktadır.  Televizyonda   IPTV hizmetinden faydalanabilmek için Smart IPTV programına sahip olmanız gerekmektedir.  Programın yüklü olması dahilinde yükleme işlemi esnasında herhangi bir sorun yaşamamaktayız.

VODIPTV ile Web TV Hizmeti

IPTV hizmeti dünyada ve ülkemizde artık gittikçe yaygınlaşır bir konuma gelmiştir. Bu açıdan kullanıcılarımızın daha iyi IPTV hizmeti alması adına çalışmalar yapmaktayız. Firma olarak sizlere çeşitli IPTV paketleri oluşturmakla birlikte bütçenize ve zevkinize göre seçim yapma şansına sahipsinizdir. Bu açıdan VODIPTV diğer firmaların arasından sıyrılarak tercih noktasında üst sıralarda yer almaktadır. Memnuniyet ve kalitenin tam adresi olarak firmamızı tercih edebilirsiniz. Sizlerde izlemek istediğiniz videoda yüksek çözünürlük ve video esnasında çeşitli özellikler aramaktaysanız doğru yerdesiniz. Gün sonunda pişman olmayacağınız ve keyifle izleyebileceğiniz bir IPTV web hizmeti sunmaktayız. IPTV Server hizmetimizden yararlanarak sizlerde keyif dolu anları ailenizle veya dostlarınızla paylaşabilir, anın tadını yaşayabilirsiniz.

Share

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Yukarı Git
Translate »
1
Merhaba, Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by